Олег Синютка вважає, що Володимир Зеленський має показати, куди були витрачені гроші з офшорних рахунків

Народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олег Синютка в етері ток-шоу "5 копійок" на "5 каналі" заявив, що Володимир Зеленський під час своєї президентської кампаніїї збрехав і обдурив українців.

"Напевне у президента дуже коротка пам'ять. Пам'ятаєте, як на стадіоні йому задавали питання про ці (офшорні, – ред.) 40 млн? Він тоді казав, що ніяких 40 млн не було. Тобто він збрехав. І це сьогодні вже є доконаний факт, що президент обдурює людей", – розповів нардеп.

За словами Синютки, мова йде не про офшорні компанії і рахунки.

"Мова йде про про набагато інші речі – про відмивання грошей, про недекларування і про несплату податків. Зараз "слуги народу" протягують через парламент окремий закон, що якщо гроші повертаються з офшору, то вони з них не платять податки. Тому Зеленському треба задати прості запитання: хто відкривав офшорні компанії і нехай покаже платіжки за що йому платили ці гроші", – розповів політик.

Олег Синютка також заявив, що з цих прикованиї грошей не були сплачені податки і тому Володимир Зеленський має показати, куди були витрачені ці гроші.

Нагадаємо, що перед цим найвпливовіші світові медіа (BBC, CNN, Washington Post, Guardian) опублікували матеріали про те, що президент України Володимир Зеленський має приховані офшорні компанії, через які, ймовірно, виводилися десятки мільйонів доларів з України у співпраці з Коломойським.

Джерело