Відома українська співачка Светалана Лобода шикарно відзначила свій 39-й день народження. На свято до зірки в Дубай приїхало безліч зіркових друзів. Стало ясно, що співачка відзначила велику дату з розмахом - Світлана змогла відвезти на приватному літаку друзів до теплих країв. Там на пісках влаштувала вечірку з Монатіком, акробатами, танцівницями та вогняним шоу.

Про це стало відомо завдяки публікаціям запрошених на свято гостей, яким вдалося зробити "приховані" фото і відео. Люди охоче діляться кадрами в соціальних мережах.

Вогнедишники, акробати і навіть Монатік: Світлана Лобода у відвертому вбранні відгуляла 39-й день народження серед пісків Дубая

Багато шанувальників дивуються тому факту, що Світлана не запросила всіх до себе в Європу, де вона зараз живе з новим чоловіком. Але швидше за все не захотіла морочитися з візами і запрошеннями. Минулого року свято теж було в Еміратах, але на порядок скромніше.

Для вечірки Лобода обрала сексуальну прозору сукню, декоровану кристалами. Артистка ще раз показала, що знаходиться в прекрасній формі і не соромиться це демонструвати.

Вогнедишники, акробати і навіть Монатік: Світлана Лобода у відвертому вбранні відгуляла 39-й день народження серед пісків Дубая

У фіналі вечора на Світлану чекав приємний сюрприз: на пляжі для неї було приготовлено інсталяцію з літерами "Я тебе кохаю", яку спеціально підпалили. Артистка не стримувала свого захоплення і зізналася, що це одне з найкращих свят в її житті.

Джерело