Про це пише на своїй сторінці у Facebook політичний публіцист Олександр Зубченко, коментуючи заяву президента Володимира Зеленського, що прозвучала в ефірі телеканалу ICTV.

Матеріал публікується, як думка автора. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Зубченко про пропозицію обміняти Медведчука: наочна демонстрація ставлення влади до законів, Конституції і норм моралі та етики

Навіть в офісі президента розуміють, що пропозиція Зеленського обміняти Медведчука – це порушення Конституції.  

"На телеканалі олігарха Віктора Пінчука ICTV президент України запропонував обміняти Віктора Медведчука на «громадян України, які перебувають не в Україні»». Правда, навіть в офісі президента злегка розуміють, що це не конституційно», – написав публіцист у Facebook.

За словами Зубченка,» пропозиція " президента України відображає професійний рівень нинішньої влади – дно і навіть нижче. 

"Брати в" заручники «одного з лідерів опозиційної політичної сили, представленої в парламенті другою за чисельністю (після «квазі-слуг) фракцією – це»потужно". Наочна демонстрація ставлення до законів, Конституції і норм моралі та етики. Хоча, про що це я ... які там моральні норми. Суцільний сюр», – констатував автор. 

Зубченко підкреслив, що, якщо Зеленський намагається комунікувати з Володимиром Путіним через телеканал ICTV, це означає, що Офіс президента провалив нормальний переговорний процес.

"Більше того, протягом усього президентства Зеленського, а особливо в останній рік, саме голова політради ОПЗЖ є ключовою фігурою у відносинах між РФ і Україною. ТГ-канали, контрольовані офісом президента, із завидною тупістю пояснюють нові репресії проти Медведчука хитрою конспірологією " підняти ставки в переговорах між Кремлем і Зеленським». Причому, ніяких переговорів немає, але «ставки піднімаються». В результаті без Медведчука "переговорний процес» з Путіним вийшов на небачений рівень – Зеленський через телеканал Пінчука намагається комунікувати з Кремлем", – зазначив публіцист. 

"Причому, з "незмінним успіхом". До "слуг" не дійшло, що натяки вже закінчилися. Російський екс-президент Медведєв в "Комерсанті «прямо написав, що»переговори з ними абсолютно безглузді". А Зеленський все чекає від РФ "натяків". Які ще натяки потрібні?!» - констатував автор. 

Зубченко прийшов до висновку, що насправді Зеленський не хоче ні проведення зустрічі в «нормандському форматі», ні переговорів з Путіним, інакше поводився б по-іншому. 

"Загалом, це на словах Зеленський хоче і зустріч "в нормандському форматі", і особисті переговори з Путіним. А на ділі Зеленський і компанія намагаються зробити все можливе, щоб зірвати і «нормандську зустріч», і денонсувати Мінські домовленості, і зробити в принципі неможливими переговори з Володимиром Путіним», – резюмував публіцист.  

На завершення Зубченко зазначив, що якщо в офісі президента сподівалися налякати Медведчука, то прорахувалися.

"Можливо, там розраховували налякати голову політради ОПЗЖ, щоб він попросив про «політичний притулок». Але знову прорахувалися. Віктор Медведчук чітко заявив, що у нього «не було і немає іншого громадянства, крім українського» і він нікуди бігти не збирається. Коротше, заплуталися вони з репресіями. Треба трильйон застави просити. Інакше ніяк», - уклав політичний публіцист Олександр Зубченко. 

Джерело