Зеленський і його команда повинні опинитися за ґратами за корупцію та держзраду, вважає Омелян

За логікою нинішньої влади, за будь-які реформи і зниження податків реформатора повинна чекати в'язниця. Однак саме Зеленський і його команда повинні опинитися за ґратами за корупцію та держзраду. Про це сказав в етері програми "Час.Підсумки" Володимир Омелян, колишній міністр інфраструктури.

"Якщо виходити з логіки справи, яка була порушена проти мене, то фактично за будь-яку спробу реформи, за будь-яке зниження податків чи дерегуляцію бізнесу реформатора повинна чекати в'язниця. Це логіка нинішньої влади. За це вже можна ув'язнювати самого Зеленського, який розповідає людям, що він знизить тарифи. Він звичайно їх не знизить, але замах на злочин вже є", - зауважив Омелян.

Він пояснив, що рівно за тиждень до того, як йому вручили підозру, його було запрошено на розмову і озвучено умови: "ти отримуєш гарну посаду, отримуєш добру зарплату, єдина умова - не критикувати Зеленського, Єрмака. Якщо ти від цього відмовляєшся, ми тебе посадимо".

"Я відмовився і через тиждень мені вручили підозру, а ще через тиждень у мене вдома були обшуки, як потім пояснили - "випадково", - сказав експосадовець.

Він пояснив, чому не пішов працювати на посаду, як йому пропонувала чинна влада.

"Я не вірю, що з покидьками можна зробити добру справу для держави. Вони виграли не чесно вибори, вони оббрехали своїх конкурентів, пообіцяли людям казку. Вони цю казку провалили. Мені боляче дивитись на те, що вони роблять з країни, але я вважаю, що у в'язниці мають бути нинішні представники влади починаючи з Зеленського, який вже скоїв неодноразові злочини пов'язані з корупцією, з державною зрадою", - наголосив Омелян.

Нагадуємо, колишнього міністра інфраструктури Володимира Омеляна виправдали у Вищому антикорупційному суді. Йому закидали завдання збитків бюджету на 30 з половиною мільйонів гривень. Слідство вважає, що через наказ про зменшення портових зборів держава замість 203 мільйонів гривень одержала 173. Суд визнав обвинувачення недоведеним. 

Джерело