Ті українці, які вирішили вакцинуватися від коронавірусу Pfizer, але ще досі не зробили цього, мусять поспішити, адже в українських медзакладах вакцина закінчується. Про це повідомив мережевий аналітик Євген Істребін на сторінці у Facebook.

«Для тих, хто любить обирати вакцину, повідомляю Файзера на 5-7 днів. Тож хто ще не отримав першу вакцинацію, то майже немає часу, враховуючи хайп, який почався вчора», – написав аналітик.

Аналітик розповів, які вакцини закінчаться через сім днів Аналітик розповів, які вакцини закінчаться через сім днів

Істребін також уточнив, що тим людям, які отримали першу дозу, не слід переживати за другу, адже їхня бронь чекає. «Faiser на сьогодні в Україні 1,688 млн. Але є бронь для тих, хто вже отримав першу дозу і чекає на другу. Заброньовано 577 тис. Загалом 1,111 млн доз є безкоштовними. Вчора 53 тисяч громадян отримали першу вакцинацію Файзера за 1 день. Після першої вакцинації для цих громадян заброньовано таку ж кількість на другу вакцинацію. 53 тис+ 53 бронювання всього £ 106 тис. на добу. При балансі 1,111 млн. Такими темпами цього вистачить на 10 днів. Але залишки вакцини не розподілені по всій країні, а це означає, що через 4-6-8 днів в деяких регіонах закінчиться вакцинація. І не буде Файзера», – написав Істребін.

Аналітик розповів, які вакцини закінчаться через сім днів

Раніше Істребін заявив про викриття маніпуляції уряду. За словами експерта, якби МОЗ врахував усі карантинні критерії, визначені постановою уряду, третина країни мала б оголосити найжорсткіший локдаун.

18 жовтня посилилися карантинні обмеження в Запорізькій, Одеській, Донецькій і Дніпропетровській областях. Регіони увійшли в «червону» зону епідемічної небезпеки поширення Covid-19.

Зверніть увагу, психотерапевтка назвала симптоми депресії після Covid-19.

Медики з різних лікарень України розповіли, що наразі реанімації забиті невакцинованими пацієнтами.

Дивіться також, чому люди не хочуть вакцинуватися? У мережі зібрали 40 найсмішніших пояснень.

Джерело