На одній з бердичівських автозаправок фахівці Держекоінспекції Поліського округу під час перевірки виявили 11 590 літрів неякісного пального. Речниця Держекоінспекції Світлана Березенська розповіла Суспільному, що фахівці інспекції постановили вилучити пальне з обігу та заборонити його продаж.

За словами речниці екоінспекції, автозаправну станцію, котра знаходиться на вулиці Житомирській у Бердичеві, перевіряли з 10 по 15 листопада.

"Планову перевірку проводять працівники відділу державного ринкового нагляду, – каже Світлана Березнська. – З 10 по 15 листопада фахівці виявили певні невідповідності у документах на пальне, тому прийняли рішення зробити аналіз проб трьох видів пального. Проби направили до незалежної лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна". За результатами досліджень з'ясувалося, що 3927 літрів пального А-95-Євро5-Е5 "Premium" та 7666 літрів пального А-92-Євро5-Е5 за такими показниками, як "вміст сірки", "об’ємна частка бензолу", "масова частка кисню" не відповідають вимогам Технічного регламенту до видів палива, затвердженого постановою Кабміну №927 від 1 серпня 2013 року".

На Житомирщині екологи перевірили автозаправку, виявивши понад 11 тисяч літрів неякісного пального

Зважаючи на результати досліджень, фахівці Держекоінспекції Поліського округу прийняли рішення вилучити пальне з обігу та заборонити його продаж.

Суспільне.Житомир готове надати можливість озвучити свою позицію всім учасникам події, якщо вони виявлять таке бажання та звернуться до редакції у будь-який зручний спосіб.

Читайте також 19 листопада на Житомирщині діагностували 547 нових випадків коронавірусу, 19 людей померли. У Житомирі співробітники ДСНС провели рейд – розповіли про безпечне використання обігрівачів. У Житомирі лишилося без фінансування відділення для дошкільнят з вадами слуху. У селі Барашівка на Житомирщині розпочали будівництво нового мосту через річку Лісова.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram та Instagram

Джерело