24 листопада у Богунському районному суді Житомира продовжують розгляд справи стрілка з Попільнянщини. На нинішньому засіданні мають обрати новий запобіжний захід підозрюваному Анатолію Захаренку, термін тримання під вартою якого спливає 26 листопада. Про це із зали засідання суду повідомляє кореспондент Суспільного Володимир Шолдрук.

За його словами, перед початком засідання адвокат підозрюваного Андрій Шкварко прокоментував Суспільному заяву свого підзахисного, котру той зробив на судовому засіданні 23 листопада. Тоді Анатолій Захаренко сказав, що захисники не дають йому сказати правду про те, чому з місця злочину зникла зброя. Також Захаренко заявив, що подаватиме до Європейського суду заяву зі скаргою на катування і скаржитиметься на бездіяльність прокурора.

Андрій Шкварко сказав, що захист не буде вимагати заміну прокурора, бо це затягне розгляд справи на невизначений час. Щодо заяви Анатолія Захаренко про катуання, то адвокат говорить, що ще буде радитися зі своїм підзахисним з цього приводу, після чого вони прийматимуть рішення про подальші дії.

Справа Попільнянського стрілка: у Житомирі обирають новий запобіжний захід Анатолію Захаренку

Кореспонденти Суспільного повідомляють, що станом на 11.25 засідання суду, котре було призначене на 11.00, ще не розпочалося.

ОНОВЛЕНО на 11.50

Засідання суду ще не починалося.

Що відомо Розстріл у лісі: на Житомирщині чоловік убив сімох друзів. Під час розстрілу загинули нацгвардійці та колишні атовці. Орендарю ставка повідомлено про підозру в умисному вбивстві. Поліція розглядає версію побутового конфлікту. Суд взяв під варту підозрюваного у вбивстві сімох людей. У справі про вбивство семи людей поліція призначила близько двох сотень експертиз. Підозрюваного у справі про вбивство сімох людей на Житомирщині залишили під вартою. 5 січня підозрюваному Анатолію Захаренку продовжили тримання під вартою ще на 60 діб. 4 червня люди прийшли під стіни суду та вимагали довічне ув'язнення для Анатолія Захаренка. В Житомирі розглядають справу стрілка з Попільнянщини. Чергове засідання у справі Попільнянського стрілка: початку суду чекали майже дві години

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram та Instagram

Джерело