На Житомирщині 743 тонни піщано-соляної суміші використали для посипання автошляхів обласного значення. Про це Суспільному розповіла речниця Служби автомобільних доріг в області Світлана Чернях-Кондрацька.

За її словами, першочергово посипали основні автомагістралі.

"Станом на 9:00 ранку 1 грудня автомобільні дороги Житомирщини у проїзному стані, дорожнє покриття оброблене протиожеледними матеріалами і мокре, – каже Світлана Чернях-Кондрацька. – Вночі працювали на всій мережі автомобільних доріг, задіяли 64 механізми і 70 працівників дорожніх організацій. Упродовж ночі посипали дороги протиожеледними матеріалами".

743 тонни піщано-соляної суміші використали для посипання автошляхів обласного значення Житомирщини

За словами головного інженера управління автошляхів Житомира Юрія Собченка, майже 100 тонн піщано-соляної суміші використали на посипання доріг у Житомирі. Упродовж ночі працівники управління автошляхів посипали мости, підйоми та центральні вулиці обласного центру. Чергували 10 працівників.

"Сьогодні вночі (1 грудня – ред.) на дорогах Житомира працювали піскорозкидачі і комбінована дорожня машина на базі ЗІЛа, також працювали дві підмітальні машини типу "Hako" та один маленький трактор, – каже Юрій Собченко. – Першочергово були посипані підйоми та спуски, мости Житомира і центральні вулиці міста. 96 тонн піщано-соляної суміші розсипали під час нічної зміни. Станом на 9:00 годину ранку дороги міста Житомира посипані".

Читайте також На Житомирщині через пориви вітру без світла лишалися 35 населених пунктів. Житомир отримає 17 мільйонів євро кредиту на термомодернізацію 40 закладів освіти міста.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram та Instagram

Джерело