Вартість робіт мільйон 549 тисяч гривень, — каже працівник фірми-підрядника Роман Шаравський. Зараз, додає, виникли труднощі з постачанням будматеріалів. Та все ж, монтаж кисневої станції планують завершити до кінця грудня.

"По проєкту у нас має бути оцинкований профлист, він виготовляється лише у Хмельницькій області, влаштування кисневого трубопроводу з мідної труби, яка постачається за кордоном — тому є затримки, буде станція, тоді буде киснепровід", — додає Роман Шаравський.

На території Жмеринської райлікарні монтують кисневу станцію

Окрім кисневої станції, у Жмеринській лікарні встановлять і кисневий газифікатор, — каже директор закладу Ростислав Боровський. Коштує такий півтора мільйона гривень. Придбали його за гроші з держбюджету. До лікарні кисневий газифікатор мають доставити з Одеси 14 грудня.

"Ця киснева станція, її потужність на 90 балонів кисню на добу, ну ми маємо відійти від балонного кисню, ми введемо її в дію і побачимо, чи вона нас задовільнить, 95% вона даватиме кисню", — каже Ростислав Боровський.

За словами працівника фірми-підрядника Романа Шаравського, зараз роботи ж зі встановлення кисневої станції виконані на 70 %.

Що відомо Жмеринська лікарня — заклад першої черги госпіталізації пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та підозрою. В середньому за добу до них поступає до 50 хворих. Зараз зі 160 ліжок, вільних — 60. Майже усі на кисневій підтримці. Щоденно їхня лікарня потребує від 40 до 70 балонів кисню. Один такий коштує від 370 гривень. Їх закуповують у Вінниці, Львові, Харкові, Чернівцях та Нетішині. Тож, каже, Ростислав Боровський, киснева станція допоможе зекономити гроші.

Джерело