100 карематів та 10 маскувальних сіток пошили учні та педагогічний колектив Гвардійської загальноосвітньої школи Хмельницького району. Усе передали українським воїнам на схід нашої країни. Про це розповіла педагог-організатор Гвардійського навчально-виховного комбінату "Загальноосвітньої школи-гімназії" Світлана Ганджук. За її словами, учні та педагогічний колектив волонтерською діяльністю замаються з 2014 року.

Учениця другого класу Соломія Надопта намалювала українським воїнам малюнок та підписала його. Каже, намалювала їхні будинки, щоб вони поверталися скоріше додому, до сім’ї.

Учні другого класу зібрали воїнам Збройних сил України посилку. Волонтери передадуть їх бійцям сил спеціальних операцій, розповідає учениця 9 класу Вікторія Павлик. Їх клас, каже, також зібрав посилку: "Волонтерська справа - це дуже гідна справа кожної людини. Нам потрібно допомагати цим воїнам, адже вони захищають нас, ставлять своє життя заради нашого мирного неба. Тому такими навіть маленькими подарунками ми можемо допомогти, звеселити, підняти їм настрій, і зробити їм приємне".

Школярі села Хмельницької тергромади передали подарунки воїнам в зону ООС

Через подарунки, говорить Вікторія, висловлюють підтримку українським воїнам. Цього разу зібрали засоби особистої гігієни та смаколики, додає учениця: "Підтримуємо, щоб вони не падали духом і завжди знали, що в них є люди, які завжди будуть їх пам’ятати і підтримувати, як би там їм важко не було".

Такі посилки збирає кожен клас, розповідає педагог-організаторка Гвардійського навчально-виховного комбінату "Загальноосвітньої школи-гімназії" Світлана Ганджук. Додає: "Також ми вже вкотре шили до сьогоднішнього каремати. Це утеплені килимки для воїнів, які вони застеляють в бліндажах, на броні, щоб їм було тепліше".

Щороку учні та педагоги заготовляють продукти та відправляють їх на схід, каже Світлана Ганджук: "Ми заготовляємо овочі і фрукти для наших воїнів і відправляємо на схід. Ми проводили акції «Гаряча кружка», сухий борщ для воїнів АТО. Ми дуже багато сплели маскувальних сіток".

80 жителів Гвардійської територіальної громади брали участь у захисті суверенітету України і повернулися додому, розповідає директорка Гвардійського навчально-виховного комбінату "Загальноосвітньої школи-гімназії" Марія Ляхова. Додає: "Коли в нас розпочалися такі трагічні події на сході України, і перші наші односельчани пішли саме на війну, ми вирішили, що за будь-яких обставин повинні допомогти. Можливо не їм, але іншим воїнам, підтримати".

З початку року учні та педколектив зібрали та передали на схід 26 ящиків закруток, 33 сітки картоплі, буряка та цибулі, каже Марія Ляхова.

Наші новини у Телеграм

Джерело