10 кілометрів лісовими стежками пробігли 30 курсантів та викладачів Житомирського військового інституту. Біговий маршрут розробили у вигляді карти України. Забіг присвятили тридцятій річниці від дня створення Збройних Сил України. Про це Суспільному розповів автор стежки Юрій Мілованов.

З ініціативи житомирського бігуна Юрія Мілованова і розробили маршрут у вигляді карти України в передмісті Житомира. Бігова стежка є контуром мапи України, зменшеної у 500 разів.

"Це дуже чудово, що хлопці пробіжать символічними кордонами України, і це стане свідченням того, що ми любимо свою країну, нікому її не віддамо та повернемо окуповані території", – каже Юрій Мілованов.

30 військовослужбовців Житомирського військового інституту пробігли маршрут у вигляді мапи України

Дистанцію в десять кілометрів пробіг курсант Віталій. Участь у таких забігах хлопець бере не вперше.

"Я дуже задоволений, що взяв участь у такому забігу, – каже Віталій. – Дистанція не була складною, адже я постійно бігаю, займаюся спортом та розвиваюся. Хочеться, щоб проводилося більше таких заходів".

Окрім курсантів, до забігу долучилися й офіцери.

"Ми біжимо не просто лісовими стежками, ми біжимо дистанцію, яка повністю копіює карту України з усіма її територіями, – каже учасник забігу Микола Токарчук. – У такий спосіб ми підтримуємо марафон і наших військовослужбовців, які нині захищають Україну на сході нашої держави. Разом зі мною дистанцію долатимуть курсанти Житомирського військового інституту на честь тридцятої річниці з дня створення Збройних Сил України".

"Для мене це дуже символічно, саме у таку дату пробігти маршрут, незважаючи ні на погоду, ні на інші умови, які ускладнюють сьогоднішній забіг, – каже Олена Наумчак. – Ми присвячуємо цей забіг військовослужбовцям України, які оберігають кордони держави у будь-яку погоду, у будь-яку пору року".

Ще по темі Житомирянин Юрій Мілованов створює малюнки маршрутами пробіжок, плавання, їзди на велосипеді. Житомирян запрошують на патріотичний забіг до 30-річчя Незалежності України.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram та Instagram

Джерело