Волиняни вибороли чотири бронзові медалі на міжнародному XIХ турнірі з боксу на призи Андрія Котельника, – інформує управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Щорічні змагання відбувалися у місті Львів.

У турнірі взяли участь 120 боксерів з різних куточків України, Молдови, Ізраїлю та Німеччини, які змагалися у 13 вагових категоріях.

Четверо боксерів з Волині вибороли медалі на міжнародному турнірі

Волинь представляли чотири боксери, які вибороли бронзові нагороди:

Максим Карпюк у ваговій категорії 57 кг; Рустам Дзюрбей у ваговій категорії 60 кг; Вадим Байда у ваговій категорії 67 кг; Всеволод Рибалко у ваговій категорії 92 кг.

Довідково: Андрій Котельник – заслужений майстер спорту, п’ятиразовий чемпіон України з боксу, інтерконтинентальний чемпіон за версіями WBA, WBO серед боксерів-професіоналів, срібний призер Олімпійських ігор 2000 року, переможець Кубка Європи.

Що відомо Раніше спортсмен Максим Карпюк здобув першість у Всеукраїнському турнірі з боксу серед молоді пам’яті Євгена Кужельного. В листопаді волинські спортсмени здобули чотири медалі на чемпіонаті світу з панкратіону. Загалом на змаганнях Волинь представило семеро спортсменів.