Журналістка Вікторія Панченко пояснила, навіщо владі кадрові перестановки в уряді, які вона назвала показовими.

Про це вона розповіла на каналі «Знай 24».

Зокрема, Панченко наголосила на відставці міністра економіки Олексія Любченка, якого, за її словами, ймовірно звільнили через власні амбіції. Слідом за ним, розповіла вона, парламент розпрощався і з міністром екології Романом Абрамовським, далі ще з трьома кандидатурами.

Журналістка Вікторія Панченко прокоментувала чергові відставки міністрів

«За результатами голосування у відставку відправили: віце-прем'єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова; віце-прем'єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського; міністра оборони Андрія Тарана Чому їх сміли? Все дуже просто», - каже Панченко.

Журналістка нагадала, що протягом нашої історії співробітники, наближені до влади, також запроваджували реформи, підписували земельні закони, ділили людей на ворогів народу та тих, хто мовчить. За її словами, ті, хто з 1934 по 1937 роки був біля керма і знущалися з мільйонів ні в чому не винних людей, пішли у витрату першими.

«Їх показово знімали з посад, а народу казали, що чищення у владі необхідне, щоб люди жили щасливо і чесно. Минуло майже сто років. Нічого нового не вигадали, міністрів показово знімають, на їхнє місце ставлять нових гравців. Назви різні, а принципи ті ж самі», - заявила Панченко.

Джерело