Джамала розповіла, що її надихають шанувальники. Відповідний пост з'явився на її офіційній сторінці в соціальній мережі.

Популярна українська співачка і переможниця "Євробачення 2016" Джамала частенько радує шанувальників всілякими публікаціями на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать близько 900 тисяч чоловік.

Нещодавно знаменитість презентувала свою пісню під назвою Потайки. Сюжет пісні говорить про нерозділене кохання дівчини до чоловіка.

Джамала збадьорилася й

6 грудня Джамала опублікувала пост в соціальній мережі, в якому подякувала своїй фан-базі. Вона зазначила, що отримала безліч теплих слів на свою адресу.

"За ці дні, поки Потайки в мережі, стільки почула від вас теплих відгуків і класних слів. Стільки повідомлень про те, що ви відчуваєте те ж саме, розумієте. Це надихає, додає сил та надій. Це підтверджує, що всі релізи вам потрібні", - повідомила вона.

Свій пост вона забезпечила серією фотографією, на яких співачка постала в темній сукні і з довгою косою.

Також Знай писав, Джамала заговорила про страх кожної Українки:"захищайте себе". Українська знаменитість підняла дуже важливу тему перед шанувальниками.
 
Раніше Знай повідомляв, Джамала розповіла про нещасливе кохання: вона обожнювала, а він не хотів.
 

Джерело