У понеділок, 6 грудня, одеський футбольний клуб "Чорноморець"у парку Шевченка зіграв з командою з Дніпра "Дніпро-1" в рамках Чемпіонату України. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь "Дніпра-1". Про таке повідомила кореспондентка Суспільного, яка слідкувала за грою.

Матч розпочався о 19:30. На 12 хвилині футболіст Денис Кузик з "Чорноморця" зробив передачу у штрафний майданчик "Дніпра-1", а Євген Ісаєнко з 10 метрів головою послав м'яч у кут воріт. Рахунок став 1:0 на користь одеситів.

Одеський

На 20 хвилині Олександр Пихальонок з "Дніпро-1" пробив низом із 16-ти метрів. Рахунок став 1:1.

На 64 хвилині футболіст з Дніпра Артем Довбик реалізував пенальті. На 64 хвилині футболіст з Дніпра Артем Довбик реалізував пенальті. На 72 хвилині Данило Ігнатенко забиває гол, втім його не зараховують. Після перегляду Вара арбітр зафіксував взяття воріт. 1:3.

За гру жовті картки заробили 8 спортсменів. Червоних карток не було.

Читайте також Спортсменки Одеської області вибороли 2 медалі чемпіонату України з пляжного волейболу Одеські фехтувальники вибороли три медалі на чемпіонаті України Одеські плавці завоювали 6 медалей на чемпіонаті України

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області