ПСЖ на власному полі переміг "Брюгге" в матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів - 4:1.

Парижани одразу взялися за справу та тричі вразили ворота суперника в першому таймі. Уже на 2-й хвилині рахунок відкрив Кіліан Мбаппе.

Через п'ять хвилин талановий француз оформив дубль.

Дублі Мбаппе та Мессі дозволили ПСЖ розгромити "Брюгге" в Лізі чемпіонів (відео)

На 38-й хвилині Мбаппе відзначився асистом, а забив красивим ударом з-за меж штрафного Ліонель Мессі.

На 68-й хвилині бельгійська команда скоротила відставання зусиллями Матса Рітса.

Крапку в грі на 76-й хвилині поставив Мессі - аргентинець оформив дубль, реалізувавши пенальті.

Зазначимо, що український захисник "Брюгге" Едуард Соболь весь матч провів на лаві запасних.

У паралельному матчі цієї групи "Манчестер Сіті" програв "Лейпцигу" (1:2), українець Олександр Зінченко відзначився асистом.

Команда Маурісіо Почеттіно вийшла до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з другого місця групи, а "Сіті" - з першого. "РБ Лейпциг" продовжить виступи в Лізі Європи., а "Брюгге" фінішував останнім та залишився без єврокубкової весни.