Кияни втратили перше місце, але у плей-оф відібралися.

Молодіжна команда "Динамо" зазнала поразки у вирішальному матчі групового раунду Юнацької ліги УЄФА. У Лісабоні кияни поступилися"Бенфіці" U19 з рахунком 0:1.

Матч "Бенфіки" U19 та "Динамо" U19 став ключовим у групі Юнацької ліги УЄФА. Обидві команди гарантували собі участь у плей-оф, причому кияни очолювали турнірну таблицю перед шостим туром, маючи одне очко переваги над лісабонцями.

Разом із тим, "Динамо" U19 та "Бенфіка" U19 боролася за пряму перепустку в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Для цього потрібно було посісти перше місце, тобто, киянам вистачило б нічиєї.

У першому таймі команди були близькими до безгольової нічиєї. Однак на 44-й хвилині "Бенфіка" U19 вийшла уперед - відзначився форвард Луїш Семеду.

Після перерви "Динамо" U19 активніше почало грати біля воріт суперника. І навіть мали можливість зрівняти рахунок: на 65-й хвилині Назар Волошин з гострого кута пробив у хрестовину.

Шанси на нічийний результат кияни втратили на 77-й хвилині. Володимир Бражко отримав другу жовту картку та був вилучений з поля.

Маючи на одного гравця менше, "Динамо" U19 не змогло створити фінальний штурм біля воріт "Бенфіки" U19. І у підсумку втратило перемогу.

Юнацька ліга УЄФА

"Бенфіка" U19 - "Динамо" U19 1:0

Гол: Семеду, 44

Поразка "Динамо" U19 означає, що команда буде змушена боротися за вихід у 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА через плей-оф. Туди потраплять ще сім команд, що фінішують другими у своїх групах, а також переможці "шляху чемпіонів", які проходили окрему кваліфікацію.

Турнірна таблиця групи E

"Бенфіка" U19 - 15 очок (6 матчів), 14:4 (різниця м'ячів) "Динамо" U19 - 13 (6), 14:3 "Барселона" U19 - 4 (5), 3:11 "Баварія" U19 - 0 (5), 1:14 Що далі 14 грудня 2021 року. Жеребкування плей-оф раунду Юнацької ліги УЄФА. 8-9 лютого 2022 року. Плей-оф раунд Юнацької ліги УЄФА.