Представники Тернопільського "Інваспорту" Ольга Михайлюк та Назар Хом’як вибороли призові місця на чемпіонаті з шашок-100 у Туреччині. Про це Суспільному повідомив тренер-викладач вищої категорії майстер спорту Пантелеймон Яблонський.

За його словами, чемпіонат відбувався серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та слуху.

У складі команди України у змаганнях брали участь представники Тернопільського регіонального центру та ДЮСШІ "Інваспорт" Ольга Михайлюк (серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату) та Назар Хом’як (серед спортсменів з порушеннями слуху).

Тернопільські спортсмени посіли призові місця в Туреччині

Ольга Михайлюк у класиці здобула срібну "медаль", в системі "RAPID" посіла 4 місце турнірної таблиці, а в командному заліку українські шашкістки вибороли срібні нагороди.

Назар Хом’як серед юнаків до 23 років у класиці зайняв 6 місце, а в системі "RAPID" – дванадцяте. У фіналі у командному заліку українська збірна у класиці завоювала "бронзу". Що відомо