Стрічка режисера Тараса Дроня "Із зав'язаними очима" виходить в український покат з 9 грудня. Фільм розповідає історію бійчині Юлії.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці фільму.

Головну роль у стрічці зіграла володарка кінопремії "Золота Дзиґа" Марина Кошкіна. Її героїня — бійчиня змішаних бойових мистецтв (ММА) Юлія, у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Сильне життєве потрясіння спонукає дівчину шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій.

Фільм українського режисера Тараса Дроня Що відомо У жовтні 2020 року фільм "Із зав’язаними очима" визнано найкращим фільмом у конкурсі дебютних стрічок Варшавського кінофестивалю. Спортивна драма "Із зав'язаними очима" отримала приз FIPRESCI як найкращий повнометражний фільм Одеського міжнародного кінофестивалю. Загалом фільм брав участь у близько 20 фестивалях. Його відзначили нагородами в Німеччині, Індії, Бразилії, Іспанії.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело