Після розпаду легандарної групи" Время и Стекло " Надя Дорофєєва і Олексій Завгородній (Позитив) зайнялися своєю кар'єрою. Позитив працює в групі Mozgi разом з Потапом.

Ще однією знаковою подією в житті Олексія в цьому році було розлучення з його дружиною Ганною, яка також є близькою подругою Насті Каменських. Дівчина заявляла, що причиною розлучення з артистом було те, що у коханого завжди на першому місці була робота і музика, а вона хотіла справжню сім'ю, дітей. Пара тривалий час приховувала своє розлучення і до офіційного його оголошення не жили разом вже два роки.

Не Дорофєєва і не Завгородня? Позитив знайшов собі нову красуню і нарвався:

Не Дорофєєва і не Завгородня? Позитив знайшов собі нову красуню і нарвався:

Зараз же Позитив вільний чинити, як хоче і будувати життя, але шанувальники гурту "Время и Стекло" навіть стали чекати на розлучення Наді Дорофєєвої з Володимиром Дантесом. Але цього не сталося і самого Олексія стали помічати в компанії дівчини-блогера "Кубик-ромбик", яка відчайдушно чекає на весілля з "Холостяком" з Росії Єгором Крідом, як зазначено на її профілі.

В одному з відео дівчини вона відповіла на питання шанувальників: "Мене дратує твій цей позитив".

Українці, вочевидь, вирішили дорікнути дівчині за гуморні ролики і постійний гарний настрій. Але вона вирішила відповісти дуже оригінально.

У кадр увійшов Позитив (Льоша Завгородній) в блакитному костюмі і ідеальною укладкою. Дівчина сказала йому: "Ні-ні, піди, ти їх дратуєш".

Раніше ми повідомляли, що Позитив після розлучення притиснув до себе ніжну красуню.

Джерело