У Сумах 9 грудня стартував футзальний турнір у рамках обласної гімназіади. Участь у ньому беруть команди з п’яти міст області. На майданчику змагаються школярі 2004-го року і молодші. У перший день відбулися ігри у групах.

Матчі обласної гімназіади приймали зали спортивного комплексу Сумського державного педагогічного університету та Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Футзалісти з Глухова, Ромен та Шостки грали в залі СОДЮСШ. У першому матчі групи зустрілись футзалісти з Глухова та Шостки. Стартові нулі на табло тримались вісімнадцять з двадцяти хвилин тайму, коли влучним ударом по воротах команди з Глухова, які захищав Андрій Дудукін, перегравши захисника, відзначився Ростислав Харченко. З мінімальною перевагою шосткинців команди пішли на перерву. Після відпочинку футзалісти з Шостки забили вдруге: на тридцятій хвилині гри другий й останній гол у матчі на свій рахунок записав Кирило Марущенко. У підсумку матч завершився з рахунком 2:0 на користь команди з Шостки.

У Сумах стартував футзальний турнір обласної гімназіади

"Не забили своє і пропустили. Ну не забиваєш ти – забивають тобі", — каже капітан команди міста Глухів Андрій Дудукін.

"Переможний був другий гол. А мій був для того, щоб команда завелась і перемогла", — говорить гравець команди з Шостки Ростислав Харченко.

В інших матчах групи команда з Ромен у першому таймі забила у ворота глухівчан вісім м’ячів, а у другому команди зіграли в нічию. У підсумку 11:3 на користь команди з Ромен. Після цього роменчани розписали мирову – 3:3 – з командою з Шостки.

В іншій групі обласної гімназіади команда з Охтирки з рахунком 6:0 перемогла команду Лебедина. 10 грудня у спортивній залі обласної спортшколи у матчі за бронзу зустрінуться лебединці та шосткинці. Після цього золото у фіналі розіграють команди з Охтирки та Ромен.