Політолог Руслан Бортник розповів про внутрішньополітичну ситуацію в США, яка впливає на рішення Джо Байдена щодо відносин із Росією.

Про це він розповів на своєму YouTube-каналі.

«Ми бачили, наскільки важко та системно Байден переживає атаки Раша-гейту. По великому рахунку, усередині американської політики сьогодні дві партії, але це не республіканці та демократи, це партія конструктивних відносин та партія війни», - заявив Руслан Бортник.

Руслан Бортник про відносини Росії і США:

За його словами, останні кожну спробу діалогу та кожну спробу нормалізувати відносини з РФ піддавали найжорстокішій обструкції, особливо та частина республіканців, яка тепер повертає демократам спроби свого часу відправити за процедурою імпічменту у відставку Трампа. Політолог зазначив, що демократи свого часу постійно дорікали Трампа Росією, а сьогодні вже республіканці та партія війни цькують нею Байдена та повертають «борги».

Руслан Бортник додав, що треба розуміти, що навіть якщо сторони про щось домовлятимуться, вони навряд чи це фіксуватимуть формально. Він пояснив, що інакше відразу ж визріє політична криза всередині США, де за рік проводитимуться вибори до Конгресу, тому Байдену це просто не потрібно.

«Більш того, за таких умов стратегічні домовленості неможливі, бо їх немає як гарантувати. Росія наполягає на міжнародних гарантіях, на якомусь документі, договорах, на якомусь форматі публічному, але США не може на це піти», - зазначив експерт.

https://youtu.be/VU6Uh6vp7z0

Джерело