Троє з них їхали в багажнику Mazda

У Польщі поліція затримала 35-річного громадянина України, який перевозив у автомобілі 9 нелегальних мігрантів. Троє з них їхали в багажнику Mazda. Про це повідомляє поліція Польщі.

Зазначається, що 8 грудня 2021 року поліцейські перевіряли транспортні засоби. Вони помітили Mazda, водій якої, побачивши їх розвернувся та різко прискорився.

У Польщі поліція після погоні затримала українця, який перевозив 9

"Поліцейські відразу ж почали його переслідувати. Проїжджаючи позаду Mazda, правоохоронці неодноразово казали водієві зупинитися, але той не реагував і продовжував тікати. Чоловік зупинився через десяток кілометрів, коли поліція перекрила йому дорогу", – зазначили в поліції.

"35-річний громадянин України перевозив 9 іракців, які нелегально перебували в Польщі. Троє з них їхали в багажнику Mazda", – мовиться в повідомленні. 
 

Як повідомляв 5.UA, нещодавно, трьох українців, які перевозили мігрантів із білоруського маршруту, затримали польські прикордонники. Один із водіїв намагався доправити до Польщі відразу 28 громадян Іраку. Інші двоє перевозили сирійців, кожен намагався ввезти у Польщу по четверо осіб.

Джерело