Голова Українського Союзу ветеранів Афганістану, герой України Сергій Червонописький розповів, що саме зараз не так в українській армії.

Про це він розповів у новому випуску програми «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін.

«На жаль, в Україні величезний недокомплект Збройних Сил. В підрозділах не вистачає особового складу, у деяких 30%, а у деяких до 60%. У нас навіть повністю не забезпечені Збройні Сили паливно-мастильними матеріалами. А під час страшних оточень, які у нас були, частину бойової техніки Збройних Сил України втратили, тому що вона була просто не заправлена», - розповів Сергій Червонописький.

В Україні величезний недокомплект Збройних Сил, - Сергій Червонописький

Сергій Червонописький заявив, що зараз треба боротися з корупцією, особливо в наших Збройних Силах України. Не зрозуміло, куди дивляться контролюючі правоохоронні органи, повідомив він, що від цього просто душа кров’ю обливається. Наш новий міністр оборони знає армію тільки від тих двох років, підкреслив він, які він служив в радянській армії. І коли ти знаєш армію тільки на рівні дембеля повітряно-десантних військ, вважає він, то нічого хорошого від цього очікувати не можна.

«Таран був такий собі військовий чиновник і він нічим не відрізнявся від інших. У нас було досить багато високопрофесійних фахівців. І вони віддані Україні та військовій справі, але їх не взяли по своїм причинам, тому зараз ми маємо те, що маємо. Тому, дивлячись на Збройні Сили України, розумієш, що треба мати зовсім інші підходи. Я дуже підтримую те, що в нашій армії зараз поставлені акценти щодо молодшого командного складу, бо це є цемент армії», - резюмував Сергій Червонописький.

Джерело