Сьогодні, 9 грудня, з ініціативи ООН у світі відзначають Міжнародний день боротьби з корупцією. ТСН.ua проводить опитування на тему "Чи вимагали від вас або чи давали ви хабар?".

Кожен охочий може відповісти на це запитання у спеціальній формі в нашому телеграм-каналі. Там потрібно вибрати одну з чотирьох відповідей:

Так, від мене вимагали хабар.

Чи вимагали від вас або чи давали ви хабар: опитування ТСН.ua

Я за власною ініціативою давав/ла хабар.

Не давав/ла і не вимагали дати хабар.

Не зустрічався/лася із корупцією.

В Організації Об'єднаних Націй порахували, що щорічно втрати економіки, пов’язані з корупцією, становлять щонайменше 2,6 трлн доларів США, тобто 5% світового ВВП.

"І це небезпечне явище є ключовою загрозою національній та економічній безпеці й України", - зазначили в Офісі генпрокурора.

9 грудня в Києві відбулася конференція "Сім років антикорупційної реформи", яку організовали Національне антикорупційне бюро України за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) і Підтримки організацій-лідерів у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія" (SACCI).

"Ключовою складовою успіху боротьби з корупцією є цифровізація більшості процесів і послуг в державі, адже бюрократія створює "гальмівний ефект" для національного економічного прогресу. Високими є й очікування від якнайшвидшого ухвалення та затвердження Антикорупційної стратегії та її подальшої успішної реалізації", - зазначила під час конференції генпрокурорка Ірина Венедіктова.

Джерело