Від понеділка, 24 січня, десять шкіл Рівного переходять на дистанційне навчання. Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Перехід шкіл на дистанційну форму навчання пов'язаний зі збільшенням кількості хворих школярів.

В онлайн-режимі навчатимуться:

У Рівному десять шкіл переходять на учні 5-11 класів гімназії "Гармонія", 1-11 класів СпШ №15, учні 5-9 класів РАЛ "Престиж", учні 8-11 класів РЕПЛ, учні 1-11 класів ЗОШ №3, учні 5-11 класів ЗОШ №28, учні 5-11 класів "Центру надії", учні 5-11 класів гуманітарної гімназії учні 5-11 класів ЗОШ №1.

"Варто зазначити, що учні 5-11 класів ЗОШ №24 переведені на дистанційну форму навчання у зв'язку з проведенням олімпіад", – зазначив Олександр Третяк.

Що відомо На Рівненщині за 20 січня підтвердили 702 нові випадки інфікування коронавірусом. Рівненщина перейшла до "помаранчевої" епідзони 18 січня за рішенням обласної комісії ТЕБ та НС. Причиною рішення стало перевищення епідпорогу в області. Роман Сафонов спрогнозував "червону" епідзону в Рівненській області ще в січні, а пік захворюваності – у лютому. Штам коронавірусу "Омікрон" втричі заразніший за попередника — "Дельту", проте протікає швидше. Також він частіше вражає людей середнього віку, – розповів в етері "Сьогодні. Головне" на Суспільному головний санітарний лікар Рівненщини Роман Сафонов. За його словами, у другій половині січня приріст захворювання коронавірусом сягнув 120%.

Джерело