На адмінкордоні між Рівненською та Житомирською областями 22 січня розгорнули вісімдесятиметровий державний прапор. Про це повідомили у пресслужбі Рівненської облдержадміністрації. Заступник мера Корця Юрій Добровольський Суспільному розповів, що участь взяло понад двісті людей з обох областей.

Державний прапор України люди розгорнули на межі Рівненської та Житомирської областей, вздовж траси Київ – Чоп, розповідає заступник міського голови міста Корець Юрій Добровольський.

Він каже, що місце не випадкове, бо у 1990 році на цьому місці відбувся "живий ланцюг злуки". Юрій Добровольський був учасником тих подій, долучився й 22 січня 2022 року.

На межі Рівненської та Житомирської областей розгорнули державний прапор

"На той час я ще був дуже молодим. Сьогодні – відчуття піднесення, не можна передати словами. Люди зустрілись між собою, автомобілі їхали, клаксони гули, сигнали подавали. Були художні номери, духовий оркестр. Дійство зайняло більше ніж годину часу", – коментує Юрій Добровольський.

Читайте також: Україна відзначає День соборності. Яка історія цього свята

За його словами від Житомирщини взяли участь три громади: Новоград-Волинська, Чижівська, представники села Пилиповичі.

З Рівненщини – Гощанська, Корецька громада, представники Рівненської райради. Вони привезли державний 80-метровий прапор, який розгорнули вздовж міжнародної траси.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Джерело