В Індії за день до весілля наречена покинула коханого і вийшла заміж за іншого чоловіка. Причиною конфлікту стало те, що наречений дав ляпаса майбутній дружині.

Про це пише The Times of India.

Весілля інженера та аспірантки мало відбутися 20 січня. Але напередодні свята 19 січня, за день до весілля, старійшини вирішили провести прийом, як це прийнято в деяких тамтешніх громадах.

Дівчина за день до весілля покинула нареченого і вийшла заміж за іншого: розгніваний чоловік вимагає повернути майже $10 тис

Наречений та наречена у піднесеному настрої танцювали під музику, і все було чудово, доки до них не приєднався двоюрідний брат дівчини. Спочатку він узяв пару за руки і танцював разом з ними, а потім став між сестрою та її обранцем і поклав їм руки на плечі, чим викликав невдоволення нареченого.

Розгніваний чоловік відштовхнув наречену та її родича. Крім того, сім'я дівчини стверджує, що наречений дав їй ляпаса перед усіма гостями в залі.

Наречена розплакалася та скасувала весілля. Її батьки схвалили таке рішення. Протягом кількох годин після того, що сталося, їм вдалося знайти нового нареченого серед рідні, і наступного ранку пара зіграла весілля.

Наречений же в гніві подав заяву до поліції з вимогою провести розслідування та повернути йому 700 тисяч індійських рупій (9 406 дол.), які він витратив на весілля.

Читайте також:

Вчені з'ясували, що захисні маски роблять людей привабливішими: чому і які найбільше привертають увагу протилежної статі

Злизуватиме вершки з тіла 36-річного коханця: 82-річна британка поділилася неординарними планами на Різдво (фото)

21-річний хлопець кілька разів переспав з 40-річною жінкою, а потім почав зустрічатися з її донькою

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело