У Дніпрі відбулася прем’єра стрічки «Шлях поколінь». У конференц-залі облдержадміністрації її презентував продюсер і співсценарист, учасник бойових дій на Донбасі Михайло Ухман.

За його словами, за жанром фільм художньо-документальний: він розповідає про боротьбу українського народу за незалежність в роки Другої світової війни та зараз.

Герої стрічки у більшості своїй – реальні люди: зокрема, це колишня зв’язкова УПА Ганна Абрамчук і боєць УПА Степан Петраш. Обоє – з Волині, обом зараз – за 90 років.

Дві війни за незалежність України. У Дніпрі презентували фільм

Також фільм показує сучасних українських військових, які воюють на Донбасі. Їх зіграли справжні бійці. Вони також виступали консультантами стрічки, розповів продюсер.

«Олег Ляденко – один з тих, завдяки кому відбувся цей фільм, один з тих, хто брав участь у зйомках. Був командиром однієї з розвідрот, тепер він комбат батальйону територіальної оборони. Одним із головних консультантів фільму був Олександр Старина, він побував в різних спецопераціях, таких, що на його фоні американський командос просто відпочиває… Це тільки початок. Ми будемо знімати, будемо знімати багато. На прикладі цих хлопців ми маємо виховувати майбутнє покоління», – зазначив на презентації Михайло Ухман.

Стрічку «Шлях поколінь» наразі презентуватимуть у містах України, зокрема нещодавно була презентація в Івано-Франківську. Восени 2022 року вона має вийти на екрани кінотеатрів.

Читайте також Вночі з автоматом, вдень з диктофоном: у Рівному презентували книгу бійця Ухмана На Тернопільщині знімають документальний фільм про воїнів УПА "Трохи нижче неба". В Івано-Франківську презентували стрічку про кіборгів

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело