В рамках 20-го туру німецької Бундесліги "Баварія" на виїзді впевнено перемогла "Герту" - 4:1.

Рахунок матчу відкрив на 25-й хвилині Корентен Толіссо. Наприкінці першого тайму Томас Мюллер подвоїв перевагу "мюнхенців".

У другій половині зустрічі Лерой Сані та Серж Гнабрі довели рахунок до розгромного. "Герта" відповіла голом престижу Юргена Еккеленкампа.

"Баварія" знищила аутсайдера Бундесліги та продовжила панування у чемпіонаті

"Баварія" лідирує у чемпіонаті Німеччини, випереджаючи "Боруссію" Дортмунд на шість очок. "Герта" перебуває на 13 позиції.

У наступному турі "Баварія" прийматиме "РБ Лейпциг", а "Герта" зіграє проти "Бохума".

Голанд знову забив: "Боруссія" Дортмунд виграла "перестрілку" у "селян" і наблизилася до "Баварії"

"Челсі" переміг у лондонському дербі та перервав чотириматчеву серію без перемог в АПЛ