Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков у Twitter.

“Друга пташка вже у Києві! Більше ніж 80 тонн зброї для посилення обороноздатності України від наших друзів із США! І це ще не кінець”, – наголосив голова Міноборони.

Олексій Резніков окремо зауважив, що цінний вантаж прибув під надійною охороною, маючи на увазі американського кокер-спанієля, котрий прибув у Київ на борту літака.

«Друга пташка у Києві» – США доправили другий вантаж зі зброєю

Джерело: Twitter

Це вже друга партія військової допомоги Україні на загальну суму у $200 млн, котру президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден непублічно затвердив у грудні 2021 року.

Проте, в Адміністрації президента США Джо Байдена планують реалізувати додаткові варіанти допомоги Україні, аби збільшити втрати Путіна у разі нападу на Україну. Обговорюють надання більшої кількості зброї та боєприпасів на тлі можливої ескалації військової агресії Росії.

  • Нагадаємо, раніше Сполучені Штати Америки розширили до 300 млн доларів допомогу Збройним Силам України на 2022 рік.
  • 22 січня до України вже надійшла перша частина військової допомоги від США. Цей вантаж містить близько 90 тонн летальної зброї.
  • Також в Адміністрації президента США Джо Байдена планують реалізувати додаткові варіанти допомоги Україні, аби збільшити втрати Путіна у разі нападу на Україну.
  • Відомо, що США також мають намір передати Україні гелікоптери Мі-17 для підтримки обороноздатності української армії.
  • Окрім цього, Канада розглядає можливість відправлення Україні партії стрілецької зброї.

Джерело