На вулиці вийшли кількасот учасників

Масову акцію проти карантинних норм провели у Канаді. Кількасот учасників протесту вимагали повністю відмовитися від будь-яких обмежень, пов’язаних із коронавірусом. Про це повідомляє CTV News, передає "5 канал".

Тоді як Канада збирається їх лише послаблювати, а не повністю скасовувати. Послаблення проведуть в три етапи. Перший розпочнуть 31 січня. Дозволять відкритися спортивним і культурним закладам лише з умовою роботи на 50%. Усередині приміщення можна збиратися групами до 10 осіб. А просто неба до 22 осіб. Лікарі переконують, що усі ці заходи дієві. Адже інакше лікарні не витримали б навантаження. А більшість госпіталізованих невакциновані.

У Канаді пройшла масова акція проти карантинних обмежень (Відео)

"Ситуація з локдауном стає причиною закриття бізнесів і втрати роботи, а зараз із цими умовами, які висунули і водіям вантажівок – ми бачимо порожні полиці у канадських магазинах. Час це закінчувати", – каже жінка.

Працівниця овочевого магазину Аліса Чампсон зауважила: "До нас приходять покупці, які не носять масок. Ми підходимо до них і кажемо: "Чи не могли б ви одягнути маску? Ми можемо дати вам нову" А вони починають сперечатися".

Джерело