Люди прийшли з прапорами та плакатами

Мітинг на підтримку України відбувся у Грузії, під українським посольством в Тбілісі. Учасники події прийшли із прапорами обох держав, а також із плакатами. Про це повідомляє посольство України в Грузії, передає "5 канал".

Зазначається, що на кількох плакатах також був напис "Україна і Грузія будуть членами НАТО" і "Ми знаємо це відчуття, брати!". Останнє гасло відсилало до окупації частини Грузії Росією у 2008 році. Учасники протесту закликали грузинську владу активніше виступити із підтримкою України і проти російської агресії. Людей закликали дати світові чітке розуміння, що "Україна і Грузія стоять пліч-о-пліч заради миру, безпеки, демократії і євроатлантичного майбутнього".

У Грузії відбувся мітинг на підтримку України (Відео)

"З 2008 року Росія започаткувала масштабну кампанію проти демократії і демократичного світу. Перші її видимі ознаки – це військове вторгнення у Грузію і війна із різними фазами, а також гібридна війна, що триває до сьогодні. Анексія Криму, військові дії проти України – частина цього процесу. І це не тільки битва за Грузію чи за Україну. Це спільна боротьба демократичного світу проти авторитаризму Путіна", – сказав представник громадської організації Бату Кутелія.

Джерело