Ексгравець львівських "Карпат" та колишній спортивний директор "Минаю" Михайло Кополовець розповів про те, як побив польського футболіста, коли виступав у Чемпіонаті Німеччини.

- Чи були у вашій кар'єрі випадки, коли ви хотіли розібратися з кимось по-чоловічому після матчу?

- У Німеччині я мав такий випадок. Я грав у команді "Айнхайт", там не було адміністраторів, тож ми займалися організацією самі. Наприклад, ти повинен мати свій м'яч, накачувати його та брати із собою на тренування. Якось я його не підкачав, а за це прописаний штраф - 50 євро. Поляк пішов і сказав тренеру, що у мене м'яч не підкачаний, і мене оштрафували.

"Ми були повністю голі": відомий український футболіст пригадав, як побив одноклубника в Німеччині

Я вирішив на це не заплющувати очі і побив його в душі досить жорстко. Підійшов до нього і запитав, чому він такий гнилий і здав мене тренеру. Справа не в грошах, просто мені не сподобався сам його жест. Він сказав, щоб я йому нічого не казав.

Можливо, він був сильніший за мене, але він мився. Там було слизько, він намилений, ми повністю голі. Словом, я пішов, надів кеди, зробив йому підніжку, а коли він упав, я його там забуцав. Жорстоко побив, у нього був струс мозку, "ліхтар".

Після цього мене викликало керівництво, щоб з'ясувати, чому так сталося. Я сказав, що з ним було непорозуміння, і ми розібралися. Мене ніхто не оштрафував за бійку, але вони здивувалися, що я такий метод використав. Він просто некрасиво вчинив, така "шісточка". Пацани мене підтримали. Зробив не по-пацански - отримав "звіздюлів", - сказав Кополовець в інтерв'ю FanDay.

Кополовець виступав за клуб п'ятого німецького дивізіону "Айнхайт" від 2015-го до 2016 року, після чого повернувся до України та продовжив кар'єру в "Минаї".

До цього Михайло грав за "Закарпаття", "Карпати", "Говерлу" та білоруську "Білшину".

Читайте також:

"Вважають нас своїми рабами": український футболіст висловився про роботу у Польщі

Вимагають перевірити боб на COVID-19: збірна України зіткнулася з несподіваною проблемою перед ОІ-2022

Секрет розкрито: клуб УПЛ показав, чому відомий хавбек погодився на трансфер (відео)

Джерело