Відомий український актор і зірка гумористичної програми "Дизель Шоу" Олександр Бережок знову стане батьком. Щасливе сімейство розповіло, якої статі буде їх третя дитина і про особливості вагітності.

Радісною новиною поділилися на офіційній сторінці програми "Дизель шоу" в Instagam, на яку підписано понад 440 тисяч осіб. Як відомо, артист одружений на Олені Бережок з 2012 року, пара виховує двох хлопчиків - Гліба і Лук'яна. Про третю дитину якраз таки дізнався їх молодший син, він і повідомив новину батькам.

Зірка

"Він був, як справжній екстрасенс. Відчув, що у дружини в животику хтось є. Олена спочатку не повірила. Пішла зробила тест і сторопіла: вона дійсно була вагітна. Ми шалено всі зраділи, адже планували цю вагітність. Дуже хотіли дівчинку", - поділився Олександр Бережок.

Сам артист зізнався, що був упевнений в народженні хлопчика, але особлива вагітність його дружини сигналізувала про дівчинку - її мучив токсикоз, а настрій був дуже примхливим. Дізнатися стать дитини батьки вирішили на вечірці "baby shower" під час відпочинку в Домінікані. Вони лопнули кулю, з яких посипалися рожеві кульки поменше.

"Ми полетіли відпочивати в Домінікану. Там у Олени є подружка, і дружина віддала їй конверт з крайнього УЗД, де вказано стать дитини. Вона все організувала і таким чином ми дізналися, що у нас буде дівчинка", – поділився спогадами артист.

Але, їх старший син трохи ревно поставився до появи в сім'ї ще однієї дитини.

"Гліб зрадів, а Лук'ян - ні. Він навіть образився, бо дуже чекав братика. Але зараз вже змирився з цією новиною. Я поки себе не відчуваю батьком дівчинки. Ми поки в такому стані очікування знаходимося. Варіантів Імен багато, але є одне, яке нам всім подобається. Поки не буду його озвучувати", - розповів подробиці Олександр Бережок

Зірка

Джерело