Народний депутат України Олексій Гончаренко розповів історію маленького українця, який вирішив написати листа самому Ілону Маску. 

Відповідну публікацію нардеп опублікував на особистій сторінці в соцмережі Фейсбук.

"Як тобі таке, Ілон Маск? Це пише учень Гончаренко центру: маленький, але дуже розумний Макар. Шестирічний українець дякує тобі за "Старлінки" для ЗСУ! Учень розуміє, наскільки важливу допомогу надав нам Ілон Маск. Тому виразив свою подяку американському прихильнику нашої армії та розповів про свою мрію – полетіти на інші планети. Може, організуємо щось? Приємно, коли твої листи читає Маск.", - пише він. Олексій Гончаренко

Маленький українець написав зворушливого листа Ілону Маску:

Маленький українець написав зворушливого листа Ілону Маску:

Як розповів Олексій Гончаренко, все почалось, коли Макар прийшов до них, аби пройти інтерактивний курс по вивченню космосу. У результаті, за словами нардепа, космос для хлопчика став "простий, як карта рідної Житомирщини".

"Дорогий Ілон Маск! Мене звати Макар. Я з Житомира. Дякую, що ти допомагаєш нашим солдатам і присилаєш Старлінки. Це дуже важливо, щоб Україна перемогла. Ти - добра і хороша людина! Запрошую тебе до нас у Житомир. Тут є музей Корольова. Він будував ракети, як і ти. Я теж мрію полетіти на інші планети. Давай будемо дружити. Слава Україні!", - написав у своєму листі хлопчик.

Маленький українець написав зворушливого листа Ілону Маску:

Також ми писали, росія не розпадеться, а зупинити її можна лише одним способом: письменник Андрій Кокотюха склав надійний план

Джерело