12 травня у Житомирі у гарнізонному будинку офіцерів попрощалися з учасником бойових дій, начальником Центру морально-психологічного забезпечення Збройних сил України, полковником Ігорем Павліченком, який після тривалої хвороби на 53 році пішов з життя.

Після навчання у військовому училищі, Ігор Павліченко проходив службу в 95 бригаді. Далі – навчання в Національній академії Міноборони. Вісім років був заступником командира полку зв'язку. З 2014 року служив у складі 30 окремої механізованої бригади. З 2016 очолював центр морально-психологічного забезпечення Збройних сил України.

У Житомирі попрощалися з начальником Центру морально-психологічного забезпечення Збройних сил України Ігорем Павліченком

Колеги та побратими згадують Ігоря Павліченка, як відповідальну та чуйну людину, яка завжди йшла всім на допомогу.

"Ігор Миколайович був світлою людиною, був дуже порядним та професійним офіцером і прекрасним товаришем, – каже заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України Володимир Яцентюк. – З першого дня з 2014 року він на війні. Коли дізнався про страшне захворювання, рішенням Головнокомандувача Збройних сил йому надали відпустку для лікування за кордоном. На жаль, лікування, обстеження не допомогло. Він переїхав у Житомир і помер вже тут, у себе вдома. Він все життя навчався і навчав інших, передавав досвід, і головне – був завжди там, де важко".

"Це дуже велика втрата, – каже побратим Євген. – Я з ним служив в свій час, він був моїм начальником, був дуже відповідальним, можна було з ним будь-яке питання вирішувати. Ігор Миколайович був дуже чуйною людиною, допомагав завжди всім, його поважали".

"Ігор Павліченко – справжній громадянин, справжній офіцер, який дуже любив життя, був відданий своїй Батьківщині, прекрасний батько, дідусь, чоловік. Його моральна підтримка дуже потрібна була і він її давав", – зауважив побратим.

Поховали військового на Смолянському міському військовому кладовищі у Житомирі.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело