Понад 45 тисяч дітей планують відвідувати заклади освіти Житомирської громади упродовж наступного навчального року. Про це під час засідання виконавчого комітету Житомирської міськради розповіла заступниця директора міського департаменту освіти Світлана Ковтуненко.

У коментарі Суспільному Світлана Ковтуненко поінформувала, про те, які саме навчальні заклади працюватимуть.

"Мова йде про 33 заклади загальної середньої освіти, 45 закладів дошкільної освіти плюс ще одне відділення при початковій школі, – каже чиновниця. – Також ми плануємо зберегти п'ять закладів профтехосвіти. Ще є п'ять приватних закладів загальної середньої освіти. Всього нараховується 45 тисяч 230 учнів".

У школах Житомирської громади в новому навчальному році планують навчати понад 45 тисяч дітей

Набір першокласників іде повільно. Наразі зареєстрували близько половини, при тому що на цю пору у 2021 році школи набрали всю мережу.

"Ми сподіваємося, що до першого липня першачки все таки прийдуть в наші школи і таких класів ми наберемо, як плануємо. В тому році (2021 році – ред.) ми набрали 116 класів, а в цьому – 113. Другий рік поспіль зменшується кількість дітей і по дошкільним навчальним закладам. У 2021 році зменшилася на 420, у нинішньому на 534 плануємо зменшити за нашими електронними нашими поданнями", – говорить Світлана Ковтуненко.

За її словами станом на 12 травня поза межами громади перебувало понад 14 тисяч дітей з Житомирської громади.

Читайте також У Житомирі попрощалися зі зруйнованою внаслідок ракетного удару будівлею ліцею №25. У бібліотеках Житомира вилучають книги, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України. У Житомирі запрацювали атракціони, але відвідувачів поки що майже немає.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело