У Житомирі попрощалися з загиблим військовим 95 десантно-штурмової бригади Геннадієм Нечитайлом. З перших днів вторгнення Росії на територію України 56-річний чоловік добровольцем пішов воювати. Загинув військовий сьомого травня на Харківщині.

До війська Геннадій Нечитайло хотів піти ще у 2014 році, проте тоді до лав Збройних сил його не взяли через стан здоров'я. Майже все життя він займався обробкою деревини. Цього року чоловік пішов служити у перші дні повномасштабного вторгнення військ Росії. Проходив службу у 95 десантно-штурмовій бригаді.

"Він ще тоді, у 2014 році просився на фронт, але в нього хвороби, тому пішов воювати з перших днів вже цієї війни, – розповідає товариш загиблого Леонід. – Смілива, чесна людина, що ще скажеш. Він нічого не говорив. Я його бачив десь на самому початку війни – привіталися, але він десь поспішав, тому я дізнався тільки позавчора, що він загинув".

У Житомирі попрощалися з військовим 95 десантно-штурмової бригади Геннадієм Нечитайлом, який загинув на Харківщині

Геннадій Нечитайло загинув сьомого травня у бою поблизу села Довгеньке Ізюмського району на Харківщині.

"Загиблий зарекомендував себе як справжній чоловік, який з честю та гідністю захищав нашу країну, – каже побратим загиблого. – Ніхто з героїв не забутий. Ми помстимося за всіх, вибачте, що не вберегли".

Поховали загиблого на Смолянському військовому кладовищі. Попрощатися з військовим прийшли близько сотні людей.

"Геннадій Вікторович – житомирянин, був військовослужбовцем 95 окремої десантно-штурмової бригади, – каже керівник центру допомоги учасникам бойових дій Ярослав Весельський. – У вічній скорботі залишилися дружина, сестра, мати, а також двоє дітей, двоє доньок. Якщо рахувати з першого дня повномасштабної агресії Росії, на території Житомирської громади – це 48 поховання".

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело