Відомий український співак, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка вважає, що зараз ми проживаємо один із найважчих періодів цієї війни. Адже надворі весна, а на серці - туга. 

Про те, що зробила з нами ця війна, Олег Скрипка розмірковує у новому пості у соцмережі Інстаграм. Він зауважує, що квітам байдуже до війни, вони все-одно цвітуть. Але люди інші - війна пожирає їхні душі. 

"Весна / Авітаміноз душі. Як казав мій друг Фома із Мандрів - "Квіти байдужі до війни. Вони однаково цвітуть." Все квітне і буяє. А як казала одна подібна героїня - "Я не знаю, що це весна зі мною робить?". Ми маємо вже трохи перемог, та на серці - туга. Війна, війна нестямна пожирає наші душі. Цей, напевно, найважчий період. Все зелено - пахуче, та вітамінів не вистачає. Виснажливі бої на сході, сили на ісході.", - написав він.  Олег Скрипка

Олег Скрипка звернувся до тих, хто

Олег Скрипка звернувся до тих, хто

Як вийти з цього стану? Олег Скрипка радить пам'ятати про нашу перемогу і не піддаватися жодним сумнівам. Він порівнює війну з марафоном, коли фініш вже близько, і закликає продовжувати надавати максимум зусиль до перемоги.

"Та ми їм наваляєм, це ясно. Та скільки ж буде ще втрат? Та треба продовжувати надавати максимум зусиль до перемоги. Як на марафоні, знаємо, що фініш ось вже близько, та за рогом нам його не видко. Просто треба йти далі. У прекрасні дивні далі. Там де ми ще не бували. І все буде Весна! Все буде Перемога!! Все буде Україна!!!", - пише він. Олег Скрипка

Олег Скрипка звернувся до тих, хто

Також ми писали, жовто-блакитний Олег Скрипка передбачив українцям щасливе майбутнє: "Пагони майбутнього едему"

Джерело