16 травня у Житомирі попрощалися з військовослужбовцем 13 окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка десантно-штурмових військ Збройних сил України Сергієм Яхимовичем. Старший сержант Сергій Яхимович загинув дев'ятого травня на Харківщині внаслідок танкового обстрілу. Попрощатися з військовим на Смолянське військове кладовище прийшли близько сотні людей. Про це Суспільному розповів керівник центру допомоги учасникам бойових дій Ярослав Весельський.

За його словами, Сергій Яхимович загинув дев'ятого травня у бою за село на Харківщині.

"Він загинув від пострілу ворожого танку у боях за один із населених пунктів Ізюмського району Харківської області, – каже Ярослав Весельський. – У загиблого залишилися дружина, двоє дітей, мати, а також брат".

У Житомирі попрощалися з військовим 13 окремого десантно-штурмового батальйону Сергієм Яхимовичем

Сергій Яхимович пішов служити до війська ще у 2015 році. Після звільнення з армії чоловік повернувся до своєї мирної професії зварювальника, працював у Парижі на суднобудівних підприємствах. У перші дні вторгнення Росії на територію України чоловік повернувся служити у свій підрозділ.

"Сергій працював на судноверфі в Парижі, – розповідає побратим загиблого Олександр. – 24 лютого він мені зателефонував і каже: "Сань, що робити?". Я йому відповів: "Брате, це наш вибір", – і ми поїхали. Сергій дістався до України через Польщу, хлопці його зустріли на кордоні – і все, поїхали".

З перших днів Сергій Яхимович проходив службу у своєму підрозділі – 13 окремому десантно-штурмовому батальйоні разом із побратимами, з якими служив ще у 2015 році.

"Коли відбулося повномасштабне вторгнення Росії на територію України, ця людина не покинула своїх ідей і пішла захищати нашу країну далі, – каже представник 95 десантно-штурмової бригади Артем. – Але обіцяю, що всі ці кацапські свинособаки, які прийшли до нашої країни, будуть покарані і за одного нашого військового ляже сто їх".

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело