17 травня у Житомирі попрощалися з військовим Сергієм Булаєнком. 56-річний чоловік все життя служив у лавах Збройних сил України, у відставку пішов у званні капітана другого рангу, проте з перших днів вторгнення Росії на територію України повернувся до війська – служив у роті охорони військкомату міста Буча – саме там мешкав загиблий. Загинув Сергій Булаєнко 14 березня під час обстрілу російськими військами.

Сергій Булаєнко народився та виріс у Житомирі. Тут закінчив школу №30 та професійне училище, а після цього розпочав військову службу – служив у Житомирі, Одесі та Маріуполі.

"Я його влітку бачила, він приїжджав додому, – каже сусідка загиблого Тамара Василівна. – Сергій – дуже добра людина. Для матері він був справжньою опорою, він всім був для неї. Це була справді дуже хороша людина".

У Житомирі попрощалися з військовим Сергієм Булаєнком, який загинув під час обстрілу військами РФ

У запас Сергій Булаєнко звільнився у званні капітана другого рангу Військово-морських сил, після чого займався підприємництвом. З перших днів вторгнення Росії на територію України чоловік вирішив повернутися до лав Збройних сил.

"Як капітан другого рангу у запасі він прибув до військкомату і навіть не представився, що він офіцер, а пішов рядовим, аби тільки захищати свою країну", – каже колишній командир загиблого Віктор Рафальський.

На момент повномасштабного вторгнення Сергій Булаєнко жив у Бучі на Київщині, де одразу ж зайняв посаду командира взводу охорони місцевого військкомату. Загинув військовий 14 березня внаслідок обстрілу російськими військами.

"Враховуючи те, що його родина на той момент проживала у місті Буча, він не зміг втілити свій задум служити у регулярній армії на передньому краї, а тому пішов служити командиром відділу охорони комісаріату", – розповіла директорка Житомирського міського центру соціальних служб Ольга Юрченко.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело