Як повідомили в Оперативному командуванні «Південь», в Чорному морі корабельні угруповання окупантів продовжують виконувати завдання з блокування судноплавства та завдання ракетних ударів по різних областях України.

Введено нову жорстку заборону: що потрібно знати жителям Одеської області

Тим часом в Одеській області введено заборону перебування в пляжних зонах, в межах прибережної захисної смуги моря, посилено контроль за узбережжям на предмет виявлення підозрілих чи небезпечних предметів.

Введено нову жорстку заборону: що потрібно знати жителям Одеської області

«Будьте пильними та свідомими, не заважайте діям сил оборони та не розголошуйте дані про їх розташування і переміщення, виконання бойових завдань та тренувальних заходів, оперативно і чітко дійте за сигналами повітряної тривоги, ретельно перевіряйте інформацію і не піддавайтеся паніці. Бо паніка – також зброя ворога», - підкреслили в ОК «Південь».

Також повідомляється, що ході просування українських підрозділів по Миколаївщині в бік Херсонщини було виявлено декілька цивільних автівок із понівеченими та розстріляними тілами. Це свідчить про підрив автомобілів на замінованій ділянці місцевості, а також про обстріл колони.

Введено нову жорстку заборону: що потрібно знати жителям Одеської області

«При спробі місцевих жителів евакуюватися, окупанти спочатку вказали їм як дозволений шлях по замінованій місцевості, а потім розстрілювали тих, хто вижив після підриву. Серед загиблих - двоє дітей молодшого шкільного віку», - повідомили в оперативному командуванні.

Також Міноборони попередило про 16 ракет "Калібр" у Чорному морі.

Крім того повідомлялося, що окупанти завдали ракетного удару по пляжному туалету на Одещині.

Джерело