Про це на брифінгу заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

“Житомирщина приводить до ладу зруйновану інфраструктуру”, - сказав він.

Так, за словами Тимошенка, в селі Бистрі Станишівської громади та у Малинській ТГ розпочато обстеження пошкоджених внаслідок ракетного обстрілу житлових будинків, а в Черняхові взялися за заміну вікон. В Овруцькій територіальній громаді комунальні служби вивозять рештки від завалів зруйнованих будинків.

На Житомирщині, Чернігівщині, Київщині та Сумщині відновлюють зруйновану інфраструктуру

“Продовжується розмінування в Народицькій територіальній громаді”, - додав Тимошенко.

Роботи з відновлення інфраструктури тривають також на Сумщині, де наразі обстежують зруйновані житлові будинки та проводять роботи з відновлення доступу до помешкань, які були заблоковані уламками внаслідок ворожих ударів.

У Чернігові, за словами Тимошенка, проводяться ремонтні роботи на дорогах, триває розмінування території.

В пристоличному регіоні посилена кількість аварійних бригад «Київоблгазу» залишається працювати в Бучанській, Ірпінській та Гостомельській громадах. Завершено відновлення послуги розподілу природного газу у всіх 120 населених пунктах Київщини.

«По мірі повернення людей до своїх домівок, спеціалісти оперативно проводять обстеження мереж та здійснюють пуск газу. За потреби, виконують ремонтні роботи по внутрішньобудинкових газових мережах», - уточнив Тимошенко.

Раніше заступник керівника ОП повідомив, що з резервного фонду Держбюджету виділено перший мільярд гривень на відновлення звільнених від російських військ Київщини, Чернігівщини, Сумщини та Житомирщини.

#Тимошенко #Чернігівщина #Сумщина #Житомирщина #Київщина #відновлення

Джерело