З 14 по 22 травня 2022 року у Франції проводилася Всесвітня Гімназіада 2022 року. Збірну команду України представляли 96 спортсменів, з них чотири родом з Хмельницької області.

Про це Суспільному повідомила заступниця директора обласної філії Комітету з фізвиховання Міністерства освіти Тетяна Бойко.

За її словами, представляли Україну на змаганнях учні-спортсмени Хмельниччини: Андрій Островський - настільний теніс, Маргарита Козловська - спортивна гімнастика та два борці вільним стилем: Костянтин Задоянчук і Єлизавета Хома.

Як спортсмени з Хмельниччини виступили на Всесвітній Гімназіаді

"Костянтин Задоянчук, вихованець Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, зайняв третє місце у змаганнях з боротьби вільної у ваговій категорії 110 кілограмів. Єлизавета Хома зайняла 5 місце також у змаганях з вільної боротьби у ваговій категорії 57 кілограмів. Маргарита Козловська показала успішні виступи у змаганнях з гімнастики спортивної: 9 місця у програмах різновисокі бруси та опорний стрибок, 10 місце - колода та 11 місце - індивідуальне багатоборство. Андрій Островський у складі збірної команди України з настільного тенісу - 5 місце серед 27 команд світу та 5 місце зайняв у парній програмі", - повідомила Тетяна Бойко.

Додає, за підсумками ХІХ Всесвітньої літньої Гімназіади учнівська збірна команда України здобула 11 золотих, 18 срібних та 19 бронзових медалей.

Що відомо Спортсмени з Хмельниччини представлятимуть область у Французькій Нормандії Представники "синьо-жовтої" команди виграли золоті нагороди у плаванні, тхеквондо, боксі, вільній боротьбі та спортивному орієнтуванні. Срібними та бронзовими призерами змагань українці стали також у фехтуванні, бадмінтоні, спортивному брейк-дансі, пляжному волейболі.