Командування російської армії готується використати на полях війни в Україні танки першого післявоєнного покоління. Про це пише Telegram-канал InformNapalm.

За інформацією авторів InformNapalm, Т-62 знімають зі зберігання у Ростовській області, на базі 904-го центру забезпечення мобілізаційного розгортання, а також в окупованому Криму, у селі Новоозерне під Євпаторією.

Цими танками буде доукомплектований танковий полк 150-ї мотострілкової дивізії, який поніс великі втрати під час російсько-української війни.

Росія везе на війну танки, виготовлені пів століття тому (відео)

Т-62 є танком першого покоління післявоєнної бронетехніки. (Для прикладу – наймасовіший танк збройних сил РФ, Т-72, який використовується у війні проти України, є танком другого покоління. А Т-80, кілька екземплярів якого також були знищені на території нашої держави, це уже третє покоління бронетехніки.) Він випускався в СРСР з 1962 по 1975 роки. Після цього випуск танків був припинений, а воєнно-промисловий комплекс Радянського Союзу перейшов до розробки та виготовлення новіших, модернізованих бронемашин.

Т-62 має ряд недоліків, серед них низька скорострільність, а також відсутність динамічного захисту – ця опція з’явилася лише у варіанті Т-62МВ, який випускався у 80-х роках.Джерело