Українки взяли реванш за програш на старті турніру.

Після поразки в першому матчі Золотої Євроліги-2022 жіноча збірна України знову зіграла проти Румунії в груповому раунді. У матчі-відповіді українки здобули перемогу в чотирьох сетах.

Через повномасштабну війну Росії проти України команда грала що домашні, що виїзні матчі на виїзді, тобто в румунській Александрії.

Жіноча збірна України здобула першу перемогу в Золотій Євролізі-2022 з волейболу

Україна домінувала на початку зустрічі, впевнено вигравши перший сет із рахунком 25:13. Проте в другій партії румунки нав'язали боротьбу й зуміли вирвати в ньому перемогу – 25:20, зрівнявши рахунок за сетами.

Третя партія також вийшла конкурентною, проте підопічні Івана Петкова змогли знову вирватися вперед, виборовши перемогу в сеті – 25:20.

Четвертий сет виявився завершальним. Чешки були близькими до того, аби відігратися, але українки дотиснули опоненток і записали на свій рахунок ще одну партію – 25:19 – а з нею й першу перемогу в цьогорічній Золотій Євролізі.

Читайте також: Жіноча збірна України з волейболу стартувала з поразки на тай-брейку у Золотій Євролізі-2022 Золота Євроліга (жінки). Другий матч Україна – Румунія 3:1 (25:13, 20:25, 25:20, 25:19)

Матч Україна – Румунія став другим у групі С Золотої Євроліги. Українки випередили румунок та очолили турнірну таблицю з 4 очками. Угорщина ще не стартувала в турнірі.

Турнірна таблиця групи С Україна – 4 очки (2 матчі), 5:4 (різниця сетів) Румунія – 2 (2), 4:5 Угорщина – 0 (0), 0:0 Що відомо У турнірі беруть участь дев'ять команд, розділених на три групи. До півфіналу вийдуть три збірні-переможниці з кожної групи та найкраща команда серед тих, що посядуть друге місце. Україна мала бути господаркою Фіналу чотирьох, проте через повномасштабне вторгнення Росії в лютому 2022 року формат змінився. Замість Фіналу чотирьох буде розіграно півфінали, в яких не буде автоматично гарантованого місця для господарок. Торік Україна зупинилася на груповій стадії Євроліги, завершивши змагання на третьому місці в групі. Найкращий результат на турнірі збірна показала в 2017 році, коли здобула титул, обігравши у фіналі Фінляндію (6:0). Що далі Четвер, 2 червня, 19:00. Україна – Угорщина Субота, 4 червня, 19:00. Угорщина – Україна Читайте також: Україна U21 вийшла у фінальну частину Євро-2022 з волейболу, хоч і програла останній матч відбору