Ексчоловік Алли Пугачової Філіп Кіркоров останнім часом все більше втрачає свою популярність, останнім часом не допомагаю навіть його витівки у прямих ефірах розважальних передач. так прихильники Алли Пугачової на фан-акаунті співачки Іnstagram показали його невдалий жарт.

Так, під час знімання шоу "Маска" співак втратив свідомість. на відео видно як він спочатку сидів за столом, а потім гепнувся на підлогу. далі на запису показано відео з  Аллою Пугачовою.

Проте, як з'ясовувалося - це був жарт. Проте підписники не оцінили витівку Кіркорова. Зважаючи на його останнім часом зухвалу поведінку під час знімання програм, вони відмітили, що його реакція була вдаваною заради глядачів

Іншим підписник, переймаючись його здоров'ям, запитав,  поцікавився, чи відкачали зірку.

Загалом, шанувальники примадонни відмітили, що Кіркоров втратив свідомість від такої краси Алли Борисівни.

"Загалом шкода Кіркорова. Втратив свідомість від такої краси", - написала шанувальниця.

Проте, як  зауважив один з уважних підписниці, ролик складається з двох різних передач, тому навряд чи Кіркоров втрачав свідомості від вигляду Алли Борисівні, проте ролик потішив шанувальників Пугачової.

До слова, "Гроші скінчились?": Алла Пугачова назвала дату повернення в Росію.

Раніше ми писали, що Філіп Кіркоров заліз на хрест, Єгора Кріда облили лайном, а Стівен Сігал "заспівався" з Соловйовим: як "відпалюють" путінські посіпаки.

.

Джерело