Відома українська акторка і зірка студії "Квартал 95" Олена Кравець, яка також займається озвучуванням мультфільмів і пише вірші, має значну армію шанувальників в соцмережі. На аккаунт артистки в Instagram підписано понад 680 тисяч осіб.

Олена Кравець показала зворушливу фотографію зі своїми двійнятами Іваном і Катериною, яким в липні місяці виповниться по шість років. У кадрі блакитноокі малюки сидять разом, загорнувшись у жовто-синій прапор України.

Також гумористка переказала їх недавню, досить дорослу і усвідомлену розмову. Допитливі діти запитали у мами, з якої причини на українців напали російські війська і припустили, що можливо це через те, що перші живуть краще, ніж другі. Гумористка погодилася з міркуваннями своїх малюків.

Діти Олени Кравець з

Але після Катерина та Іван сказали, що замість заздрості, вони могли б просто поцікавитися, як їм в росії облаштувати таке ж хороше життя, як і в Україні.

Діти Олени Кравець з

Олена Кравець вирішила побалувати свою велику аудиторію ще однією зворушливою фотографією, де її двійнята взялися за руки.

Діти Олени Кравець з

Джерело