Українка переломила хід подій у матчі і здобула перемогу.

Українська тенісистка Марта Костюк здобула перемогу на старті тенісного Грендслему Вімблдону. У трьох сетах українка перемогла британську тенісистку Кеті Свон.

Костюк була третьою представницею України, яка розпочала виступи на Вімблдоні. У перший день Вімблдону на корт входили Ангеліна Калініна та Леся Цуренко.

Марта Костюк здобула вольову перемогу і вийшла у друге коло Вімблдону-2022 Читайте також: Калініна та Цуренко пройшли перший раунд Вімблдону, у другому раунді українки зіграють між собою

Суперницею Костюк була британка Свон, яка отримала від організаторів турніру wild card для участі. Для тенісисток це була перша зустріч, яка закінчилася перемогою українки.

При цьому перемогу над Свон Костюк здобула у вольовому стилі. Першу партію українка програла: Костюк припустилася більшої кількості невимушених помилок (11 проти 8 у Свон). А вирішальним моментом став останній 10-й гейм, який британська тенісистка взяла на подачі українки з першої спроби.

Проте у другому та третьому сетах Костюк вдалося переломити хід подій у матчі. Однією з причин стали проблеми з ногою у британки - Свон кілька разів використовувала медичний тайм-аут, хоча й продовжувала грати.

У другій партії частіше вже помилялася Свон (19 невимушених помилок проти 9). І частіше почала використовувати перевагу біля сітки (сім з десяти очок Костюк виграла саме там).

Третю партію Костюк вела до упевненої перемоги, зробивши брейк на старті. І у підсумку виграла її з результатом 6:4.

Вімблдон-2022. Жіночий розряд. Перший раунд

Марта Костюк (Україна) - Кеті Свон (Велика Британія, WC) 2:1 (4:6, 6:4, 6:4)

Що означає перемога Костюк Костюк ще не програла жодного матчу в кар'єрі в основній сітці Вімблдону. У 2021 році вона припинила виступи у другому раунді, однак знялася перед початком матчу. Костюк уп'яте поспіль пройшла у друге коло тенісного Грендслему. Востаннє їй це не вдавалося на Ролан Гаррос-2021, коли вона програла у першому ж матчі. Третя українська тенісистка, що вийшла у друге коло турніру Великого Шолому. Що далі У другому колі Костюк зіграє проти китаянки Чжан Шуай, сіяною на турнірі під 33-м номером.

Джерело